Photoplace #54. View to Salaca river and Bezdeligu cliffs. In Mazsalaca town, next to open air stage on Libiesi castle mound, opens up a beautiful views to one of most scenic Latvia rivers, Salaca. In it's further flow, Salaca offers many more wonderful places, but it's treasures starts exactly here with Bezdeligu cliffs which can be seen also from above (the edge of castle mound). Bezdeligu cliffs are one of most dynamic sandstone cliffs in Latvia - it's in constant transformation process, many slides changes their appearance, discover new caves, etc.

Fotovieta #54. Skats uz Salacas upi un Bezdelīgu klintīm. Mazsalacā, pie estrādes, kas atrodas uz Lībiešu pilskalna, ir vērojami skaisti skati uz vieno no Latvijas ainaviskākajām upēm, Salacu. Savā turpmākajā tecējumā Salaca atklāj vēl daudz krāšņu klinšu atsegumu un burvīgu dabas ainavu (par tām šajā sērijā citreiz), bet tieši Mazsalacā tās tiek "ievadītas" ar Bezdelīgu klintīm pie upes līkuma, uz kuru skats paveras arī no augšas, pilskalna kraujas. Pašas Bezdelīgu klintis arī ir interesantas - tas ir viens no dinamiskākajiem, nepastāvīgākajiem smilšakmens atsegumiem Latvijā, kas regulāri nobrūk, mainot izskatu, atklājot jaunas alas. Sezonāli (pavasaros un pēc lietavām) par tām tekot arī vairākus metrus augsts ūdenskritums.

See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana