27. View from Makonkalns. Mākoņkalns is one of many hills in Latgale, Eastern Latvia region, but unlike most others, it offers beautiful broad view over fields and meadows to Rāznas lake - one of largest lakes in Latvia. It's an idyllic rural pastoral with meadows, agriculture lands and the mighty lake in background, which resembles the wonderful view from Gesundaberget mountain in Sweden (although in smaller scale). View from Makonkalns is surely one of the best natural view points in Latvia (and even most of Latvia's observation towers can't offer such a nice views).

27. Skats no Mākoņkalna. Mākoņkalns ir viens no daudzajiem Latgales pakalniem, taču atšķirībā no vairuma citiem, uz tā galotni ved kāpnes un no pakalna virsotnes paveras plašs un skaists skats pāri tuvējiem laukiem un pļavām uz Rāznas ezeru. Tā ir lieliska pastorāle ar lauku idilli, pļavām, saimniecību zemēm, miniatūriem traktoriem un vareno ezeru fonā. Lai gan mazākā mērogā (zemāks kalns un mazāks ezers), šis skats mazliet atgādina iespaidīgo skatu no Gesundaberget kalna Zviedrijā, ar atšķirību, ka tur ap kalnu līdz ezeram dominē meži un ciematu apbūve. Katrā ziņā skats no Mākoņkalna ir viens no izcilākajiem skatiem Latvijā, turklāt no dabiska skatpunkta - pat vairums Latvijas skatu torņu diemžēl nevar piedāvāt neko tik ainavisku. Tur augšā mierīgi var pavadīt pat stundu un ilgāk (atzīšos, nekad neesmu sapratis tūristus, kas šādās vietās atskrien uz piecām minūtēm, nobildē selfijus uz ainavas fona un teciņiem rikšo tālāk, it kā piedalītos "Skrējienā pēc miljona", bet nu - katram savs).

See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana