Jaunpils castle | Jaunpils pils    "300 photos in 300 days until Latvia's centenary". 22. Jaunpils castle. Jaunpils castle is one of most "medievalish" castles in Latvia, it was built at the end of 14th Century. However it's walls haven't remained intact - it was burnt down in 1906 and restored afterwards. The castle is located in rather rich Jaunpils village, surrounded by the agriculture scenery of Zemgale region.

"300 bildes 300 dienās līdz Latvijas simtgadei". 22. Jaunpils pils. Jaunpils pils ir viena no Latvijas "viduslaicīgākajām" pilīm, lai arī par gluži autentisku to saukt nevar - pils ir atjaunota pēc 1906. gada dedzināšanas. Pils varētu būt celta 14. gadsimta beigās vai 15. gadsimta sākumā. To no trijām pusēm ietver ainavisks dīķis, netālu redzama arī Jaunpils luterāņu baznīca un fonā Zemgales leknās āres, kurās izvietojies labi situētais Jaunpils ciemats.

See the most beautiful places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās vietas arī interaktīvā kartē:


MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

Komentāra publicēšana

Copyright © Fotovietas. Designed by OddThemes