"300 photos in 300 days until Latvia's centenary". 20. View from Bakuzis hill. Bakuzis (272 m) is 17th highest hill in Latvia, it's located in Vidzeme heights. It offers panorama of forests and hills landscape of Vidzeme - it's a great place to sit, drink some tea and enjoy the meditative beauty of wide scenery. As other travelers said: "It's worth to visit this place also in autumn!".

"300 bildes 300 dienās līdz Latvijas simtgadei". 20. Skats no Bākūža. Bākūzis (272 metri) ir viena no trim virsotnēm, kas veido Bākūžkalna morēnu lielpauguru Vidzemes augstienē, atrodas netālu no Gaiziņkalna. No šejienes paveras Vidzemes mežaino pauguru panorāma - jauka vieta, kur pasēdēt, iemalkot tēju un baudīt plašās ainavas meditatīvo burvību. Kā ieteica šeit sastaptie ceļotāji: "Te noteikti jāatbrauc arī rudenī!".

See the most beautiful places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās vietas arī interaktīvā kartē:


MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana