Photoplace #38. View from Inceni (Dobe) castle mound. Most castle mounds and other hills in Latvia are overgrown, but there are exceptions too. One of them is Incenu (Dobes) castle mound which offers wide sceneries to southern Latvia rural fields and forests. And here one can see also a bit surreal addition to the calm nature landscape - in clear weather, Lithuanian town Mažeikiai oil refinery industrial panorama can be observed at the horizon (it's around 30 km from here in air line).

Fotovieta #38. Skats no Incēnu (Dobes) pilskalna. Lielākā daļa no Latvijas pilskalniem un arī citiem pakalniem mūsdienās diemžēl ir aizaugusi (pirmās brīvvalsts laikā brīvu ainavu bijis daudz vairāk). Taču ir arī izņēmumi. Viens no tādiem ir Incēnu (jeb Dobes) pilskalns, no kura paveras plaši skati uz Zemgales dienvidu laukiem un mežiem. Turklāt šeit iespējams ieraudzīt arī ko diezgan sirreālu - mierīgajā, nomaļajā dabas ainavā pie apvāršņa pēkšņi iejaucas Mažeiķu naftas pārstrādes rūpniecības industriālā panorāma, kas gaisa līnijā no pilskalna atrodas ap 30 kilometru attālumā.See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana