Photoplace #52. Incukalns Devil's Cave. Incukalns Devil's Cave is rather impressive - it's ceiling height reaches 4,5 metres but the overall size is almost like a 2-room apartment (44 sq m). Probably the most interesting feature is it's stalagmites (2nd photo), now a bit melted but after longer temperatures below zero can be quite impressive.

Fotovieta #52. Inčukalna Velnala. Inčukalna Velnala priekš Latvijas standartiem ir visai iespaidīga - pēc platības tā ir teju kā padomju tipveida divistabu dzīvoklis (44 m2), savukārt galvenās telpas griesti var lepoties ar pilij cienīgu griestu augstumu (4,5 metri). Alas atzars (sk. pirmajā attēlā) iestiepjas vairāku metru dziļumā, bez lukturīša nav vēlmes tajā līst. Ala ir interesanta arī ar stalagmītiem, kas veidojas tās centrā, jo no griestiem pil virspusē klusi čalojošā avota ūdens. Šobrīd gan stalagmīti jau pakusuši (sk. 2. attēlu).

See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana