Photoplace #53. Brivibas street 85. Impressive vertical Art Nouveau building by Eižens Laube (projected in 1912), with a Neo-Gothic style elements. This building has always been economically lively, various sorts of businesses have been located there. Probably that's because this house already in 1912 was built as a mixed use building - the offices were located with the windows to street side while the apartments - with windows to courtyard side.

Fotovieta #53. Brīvības iela 85. Izteiksmīga stateniskā jūgendstila (ar neogotikas piešprici) ēka Brīvības ielā 85, būvēta pēc arhitekta Eižena Laubes 1912. gadā izstrādāta projekta, allaž bijusi saimnieciski rosīga ēka - te atradušās dažādas darbnīcas, veikali, izdevniecības. Lai gan 20. gadsimta sākuma ēkas Rīgā parasti tika būvētas dzīvošanai un pat dēvētas par "īres namiem", šī ēka bija gluži vai mūsdienīgs biroju un dzīvokļu jauktā lietojuma piemērs, tikai ar to atšķirību, ka nevis biroji izvietoti pirmajos un dzīvokļi augšējos stāvos, bet gan - biroju telpas izvietotas ar logiem uz ielas pusi, apartamenti - uz pagalma pusi.See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana