"300 photos in 300 days until Latvia's centenary". 4. View from Vasargelisku observation tower. This is one of most "mainstream" and popular landscapes in Latvia, panorama of Daugava river bends seen from Vasargeliski observation tower is in the obligatory programme of every trip to the southern part of Latgale region. The scenery to the right side was even printed on Latvian money, 10 lats paper banknote (although the view in reality now looks quite different from the one on the banknote).

"300 bildes 300 dienās līdz Latvijas simtgadei". 4. Skats no Vasargelišķu skatu torņa. Šodien - pilnīgs "meinstrīms". Skats uz Daugavas lokiem no Vasargelišķu skatu torņa tiek daudzināts kā viena no skaistākajām Latvijas ainavām, uzkāpšana šajā tornī noteikti ir brauciena pa Latgales dienvidu daļu obligātās programmas sastāvdaļa. Ainava tiešām tā vērta, Daugava plūst lēni, cienīgi un majestātiski, radot meditatīvas noskaņas. Slavenais 10 latu banknotes skats (Rozališķu loks) paveras uz otru (labo) pusi, tiesa gan, ar būtiskām atšķirībām no tā, kas redzams uz naudas zīmes (vai ainava kopš deviņdesmito gadu sākuma tik ļoti mainījusies?), un man vairāk aci šeit piesaistīja tieši kreisās puses panorāma.    

MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK

Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana