"300 photos in 300 days until Latvia's centenary". 6. View from Sabile castle mound. Sabile town is blessed with a beautiful natural setting in Abava river valley and it's slopes. It has preserved also it's historical buildings and in combination we got one of the most charming small towns in Latvia. One of the best places where to enjoy this beauty is Sabile castle mound which offers wonderful views to town's red rooftops sinking in green foliage, as well as the opposite side slopes of Abava river valley.

"300 bildes 300 dienās līdz Latvijas simtgadei". 6. Skats no Sabiles pilskalna. Kad dievs dalīja mazpilsētiņu šarmu, Sabile pavisam noteikti bija mājās. Pateicoties savam lieliskajam novietojumam Abavas ielejas nogāzēs, kā arī itin labi saglabātajai vēsturiskajai arhitektūrai, Sabile ir ierindojama starp skaistākajām Latvijas mazpilsētām. Viena no labākajām vietām, kur baudīt ainavu pār Sabili un tās dabas apkārtni, ir Sabiles pilskalns. No tā paveras skaisti skati uz zaļās lapotnēs slīgstošiem sarkaniem dakstiņu jumtiem (pavisam lieliski būtu, ja arī pelēkie šīferi jtiktu nomainīti pret kārniņiem), kā arī pretējā Abavas krasta ielejas nogāzi.    

MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK

Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

See the most beautiful places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās vietas arī interaktīvā kartē: [full_width]

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana