Photoplace #44. View from Ligo hill. Saukas nature park is scenic, hillish landscape area around Sauka lake in Selonia region. Here you see the view near Ormaņkalns, from Līgo kalniņš hill, towards the Sauka lake. Entire area are very sparsely inhabited, there are no towns, just some villages around and sometimes a car radio even can't catch any FM station.

Fotovieta #44. Skats no Līgo kalniņa. Saukas dabas parks ir ainavisks, pakalniem bagāts apvidus ap Saukas ezeru. Viens no labākajiem skatiem šeit paveras no Līgo kalniņa, netālu no Ormaņkalna. Tālumā saskatāms Saukas ezers un Sēlijas meži. Šis Latvijas reģions ir viens no visretāk apdzīvotajiem, šeit pat nav nevienas īstas pilsētas, tikai ciematiņi, un dažviet automašīnas radio nespēj uztvert nevienu FM staciju - tā kā, ja gribas tikt iespējami tālāk no civilizācijas, tad Sēlija ir īstā vieta.

See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

1 komentārs: