Fotovieta #47. Bezdelīgu iela 3, Rīga - Latvijas bankas naudas glabātuve. Latvijas bankas naudas krātuve Bezdelīgu ielā ir šāds cietoksnis (droši vien tā varētu būt otrā vislabāk apsargātā ēka Latvijā pēc tās pašas ASV vēstniecības). Tāpēc vēl jo neparastāk, ka te atradusies vieta labai arhitektūrai. 2001. gadā uzbūvētā un par tā gada labāko būvi Latvijā atzītā ēka vizuāli nolasās kā auksta un nepieejama, taču tas panākts ar kvalitatīvu izpildījumu un simboliski atbilst celtnes funkcijai.


Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
    Photoplace #47. Bank of Latvia money depository. Bank of Latvia money depository building, built in 2001, is a good example of contemporary architecture. It was acknowledged as the best new building in Latvia in 2001.

Fotovieta #47. Latvijas bankas naudas glabātuve. Kvalitatīvas un interesantas modernās arhitektūras paraugs ir Latvijas Bankas naudas glabātuve, kas uzcelta 2001. gadā un togad arī atzīta par gada labāko būvi. Diemžēl fotogrāfs, kurš mēģinās nofotografēt šo skaistumu, ar augstu iespējamību saskarsies ar bankas drošības dienesta neapmierinātību - lai gan tiesisks pamats, šķiet, tam būtu tikai gadījumā, ja ap ēku būtu izvietotas brīdinājuma zīmes par ēku kā kritiskās infrastruktūras objektu, ko nedrīkst bildēt. Jāsaka tikai viens - ja reiz ir tāda paranoja, ka brīvi pieejamu satelītattēlu un Google ielas skatu laikmetā tomēr arvien tiek uzskatīts, ka fotogrāfs, kurš iemūžina arhitektūru, rada kādus draudus, tad šādas ēkas vajag celt kā pilnīgi neizteiksmīgas būdas aiz vēl neizteiksmīgākiem žogiem. Bet, ja uzprojektē interesantu ēku, tad nevajag brīnīties, ka cilvēki vēlas to nofotografēt.See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru