Photoplace #56. Riga St Francis church. St Francis church is a neogothic and noeromanesque Catholic church which was built incredibly fast - just in abput 2 years from 1889 to 1891. It's located in Maskavas district, and with it's 60 metres high towers are one of main vertical accents in the suburb. It's just one of three churches in Riga which has two towers instead of one.

Fotovieta #56. Rīgas Svētā Franciska baznīca. Iespaidīgā Rīgas Svētā Franciska baznīca, kura slejas augstu virs Maskavas forštates jumtiem, arhitektoniski ievērojama gan ar to, ka ir tikai viena no trim baznīcām Rīgā, kurai ir divi torņi, gan ar to, ka tās neogotikas stilistikā ir arī franču romānikas pazīmes. Floriāna fon Viganovska projektētās baznīcas pamatakmens tika ielikts 1889. gadā, un tā tika uzbūvēta zibenīgā ātrumā - apmēram divos gados (es saprotu, ka sarežģītība nav salīdzināma, un tomēr - Gaudi Svētās Ģimenes bazilikai Barselonā būtu ko pamācīties!).See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana