Photoplace #42. Dauda waterfall. Third highest waterfall in Latvia is also one of the most scenic ones which seems like specially created for postcard photos - even it's dimensions perfectly fits horizontal photography proportions. The effect is intensified due to individual characteristics - sandstone cliff, two-tier fall, fallen tree and stones on the river bed, and the thick underwood which personall for me creates a bit like South America's jungle illusion.

Fotovieta #42. Daudas ūdenskritums. Trešais augstākais Latvijas ūdenskritums (2,3 metri), kā arī viens no ainaviskākajiem, kas šķiet kā radīts, lai uzņemtu pastkartītes ainavas - pat ūdenskrituma proporcijas atbilst klasiskām horizontālas fotogrāfijas dimensijām. Iespaidu pastiprina tā īpašās individuālās iezīmes - divi tuvu viens otram esošie kritumi, smilšakmens oolītu klints atsegums, nokritušais koks, akmeņi Daudas upes gultnē un biezi saaugušais pamežs, kas vismaz man rada tādu kā Dienvidamerikas džunglīguma ilūziju. Varētu domāt, ka Daudas ūdenskritums ir viens no TOP tūrisma objektiem Latvijā, jo tas ir krietni skaistāks, piemēram, par Abavas rumbu, tomēr patiesībā ūdenskrituma atrašanās vietu pamanīt nav tik viegli, šķiet, ka tuvumā esošā Nurmižu gravu rezervāta (kas parastam ceļotājam ir aizliegtā zona) dēļ arī Daudas ūdenskritums netiek pārāk popularizēts.

See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana