"300 photos in 300 days until Latvia's centenary". 16. Cesis Old Town. Cesis is one of most beautiful and cosy-for-living towns in Latvia. It's charming historical core is elevated on a hill, relief determines also town's residential districts placement. Together with Old Town's historical architecture it's the key to my heart. Cesis has also great parks, two castles and impressive medieval gothic church - those symbols of the town can be seen in this photo. You can also see the uphill of town's central part.

"300 bildes 300 dienās līdz Latvijas simtgadei". 16. Cēsu vecpilsēta. Cēsis ir viena no vis-, vis-, vis- skaistākajām un dzīvošanai omulīgākajām Latvijas pilsētām. Tās burvīgais vēsturiskais kodols ir izvietojies uz pakalna, reljefs nosaka arī pilsētas dzīvojamo rajonu izvietojumu un tieši tas (kopā ar vecpilsētas vēsturisko arhitektūru) ir atslēga vismaz uz manu sirdi. Protams, Cēsīs ir arī burvīgi parki, divas pilis, iespaidīga viduslaiku gotikas baznīca - šie pilsētas simboli redzami arī šajā foto - kā arī viena no trim Latvijas modernajām koncertzālēm. Bildē var izjust arī pilsētas centrālās daļas paaugstinājumu, kā arī redzēt mūžam rekonstruējamo Rīgas ielu (šķiet, ka ikreiz, kā esmu Cēsīs, šī iela ir uzrakņāta un notiek darbi). Cēsīs šajā sērijā noteikti vēl atgriezīsimies!

See the most beautiful places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās vietas arī interaktīvā kartē:


MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana