28. Verene fire observation tower. Verene fire observation tower is unusual and scenic building - one of two such towers in Latvia which are made of shale. The place is beautiful also around it - incredibly silent and calm, in the background you see also rare type of forests - mixed elms and other trees which apparently has no translation in English (in German: Flatter-Ulme).

28. Vērenes ugunsnovērošanas tornis. Vērenes ugunsnovērošanas tornis ir neparasta un ainaviska būve - tas ir viens no diviem ar lubiņām apšūtajiem šāda tipa torņiem Latvijā, nesen ticis atjaunots. Aŗi no ugunsgrēkiem sargājamie, fonā redzamie meži šim tornim nav kuri katri meži - tur atrodas arī Latvijā reti sastopamas jauktas gobu un vīksnu audzes. Šī vieta ir ar savu burvību - ārkārtīgi klusa un rimta miera osta, blakus vijas gara un skaista ozolu aleja (tā noteikti vēl būs redzama kādā no "300 dienu" sērijām!). Vispār strādāt par ugunsnovērotāju un vēl jo vairāk - šādā vietā - šķiet ļoti romantisks darbs... Vērenes ugunsnovērošanas tornis kā tūrisma objekts visai maz popularizēts, pirmo informāciju par to guvu, pētot Madlienā esošo tūrisma informācijas plakātu.

See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana