Photoplace #67. Zaube manor water pump tower. Sometimes in Latvia one can discover weird places which seems taken directly from surreal lucid dreams. Zaube manor water pump tower is one of such places - a small 19th Century Neogothic building from red bricks in the middle of still inhabited wooden houses backyard... And, if that's not enough, a soviet time tractor for adding some extra ecclecticism.

Fotovieta #67. Zaubes muižas ūdenssūkņa namiņš. Latvijā ik pa laikam gadās ieraudzīt vietas, kas liek izsaukties: "Kas, pie velna, tas tāds!?". Arī Zaubes muižas ūdenssūkņa namiņš šķiet kā izrauts no sirreāliem pirmsnomoda sapņiem - neogotisku formu 19. gadsmita celtne vecu koka ēku pagalma vidū. Ūdenssūkņa namiņš atrodas Zaubē, Zaubes muižas parkā, bet ir jāieskatās rūpīgāk, lai pamanītu to noslēpušos starp šīm, kā var spriest no dūmus kūpinošajiem skursteņiem, joprojām apdzīvotajām ēciņām.See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana