Photoplace #66. Aiviekste river entry to Daugava river. In Plavinas town, there is a place where two of most singificant Latvia rivers meets - one of Vidzeme region princesses, Aiviekste, and Daugava, the largest river of Latvia. This embouchure is included also in Plavinas coat of arms, drawn by artist Gunta Terezija. In some years in early spring here a huge ice mountains forms - they can reach a height of 3-floor house. This year there's no flood danger - this "ice island" is too small to create problems.

Fotovieta #66. Daugavas un Aiviekstes sateka. Pļaviņās, iepretim Zviedru skanstij un Draudzības parkam, atrodas vieta, kur satiekas divas no Latvijas dižākajām upēm - viena no Vidzemes princesēm Aiviekste šeit ietek Latvijas likteņupē Daugavā. Abu upju sateka ir atveidota arī mākslinieces Guntas Terēzijas zīmētajā Pļaviņu ģerbonī. Aiviekstes un Daugavas sateka ir arī vieta, kur pavasaros, sākoties ledus iešanai, mēdz veidoties ledus sastrēgumi. Redzams, ka šogad Pļaviņām plūdi nedraud - lai gan "antarktiskā ledus sala" ir iespaidīga, tā ne tuvu nesasniedz tādus apmērus kā dažu citu gadu, kad ledus kalns te uzbriest līdz trīsstāvu mājas augstumam.

See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana