Photoplace #68. Ausekla street 4. Ausekļa street 4 is one of the most exclusive building in Riga's "Quiet centre". This Art Nouveau building (originally built in 1899) is renovated few years ago and the prices of flats there aren't advertised but offered to millionaires personally. According to unofficial information, a flat in this posh building costs 1-2 mio USD.

Fotovieta #68. Ausekļa iela 4. Ausekļa iela 4 ir viena no eksukluzīvākajām klusā centra dzīvokļu ēkām, kurā dzīvokļi neesot tikuši tirgoti "masām", bet piedāvāti miljonāriem privāti, to cena it kā varējusi sasniegt pat miljonu latu. Vēlīnās eklektikas stila celtne ir interesanta gan ar tās grezno fasādi, zeltītajiem rotājumiem, gan ar īpašu nakts izgaismojumu. Ēka celta 1899. gadā, pēc arhitekta Rūdolfa Cirkvica projekta, bet atjaunota 2010. gadā.See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]

1 komentārs: