Fotovieta #85. Jūrmala no augšas. "Latvijas rivjēra" - Jūrmala - pilsēta, kas 30 kilometru garumā stiepjas gar balti smilšaino Rīgas jūras līča liedagu, apburot ne tikai ar atpūtnieku paradīzes labumiem (tiesa, tas nozīmē visai drūzmīgu pludmales atmosfēru, kas gan mūsdienās ir krietni mierīgāka nekā padomju gados un krietni mierīgāka arī kā pārblīvētā Palangas pludmale), bet arī neskaitāmiem aizraujošas vēsturiskās, kā arī padomju un modernās arhitektūras paraugiem (Jūrmalā allaž celtas caurmērā smalkākas, eksperimentālākas, neparastākas būves). Bildē, kas uzņemta no lidmašīnas loga, redzama daļa no Jūrmalas, kas labi ataino tās struktūru - priežu mežā ieslēpušās ēkas un pati pludmale ar tās vairākiem sēkļiem.


See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana